ČESKÉ FÓRUM O NELLY FURTADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ČESKÉ FÓRUM O NELLY FURTADO

CZECH PHORUM ABOUT NELLY FURTADO
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Spolupráce Nelly s Paris Hilton?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
mifr
Návštěvník
Návštěvník
mifr


Poeet p?íspivku : 68
Odkud jsi? : pořád stejně...
Registration date : 27. 08. 06

Spolupráce Nelly s Paris Hilton? Empty
PříspěvekPředmět: Spolupráce Nelly s Paris Hilton?   Spolupráce Nelly s Paris Hilton? EmptySun 8 Oct - 19:58

citace :
Spolupráce Nelly s Paris Hilton?
V průběhu nahrávání Nellyina alba Loose přišla Paris do studia za svou přítelkyní, a nyní kolují zvěsti o tom, že by zpěvačky mohly natočit společný duet začátkem příštího roku! Tiskový mluvčí k tomu dodal "Ano, Paris přišla do studia a skvěle se s Nelly bavila, hodně času věnovaly rozhovoru o případné spolupráci." Situaci budeme nadále monitorovat a přineseme vám další čerstvé zprávy na toto téma.

zdroj: nellycentral.com
překlad: norien

Jen jsem si dovolil "citovat" tuto novinku ze stránek a to i z toho důvodu, že mi tamní pokus o komentář skončil chybovou hláškou a mám i dojem, že k takové zvěsti je dobré založit vlastní topic.

Já teda nevím, jak se kdo díváte na "umění" Paris coby "zpěvačky", ale já k tomu dodám jen strohé BOŽE CHRAŇ NÁS i Nelly !! affraid
Návrat nahoru Goto down
http://www.alizee.cz
Predalienus
Admin
Admin
Predalienus


Poeet p?íspivku : 83
Odkud jsi? : Ostrava
Registration date : 28. 07. 06

Spolupráce Nelly s Paris Hilton? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolupráce Nelly s Paris Hilton?   Spolupráce Nelly s Paris Hilton? EmptySun 8 Oct - 20:29

Dik moc za upozorneni ze nefungujou komentare uz jsem to opravil Embarassed

A o Paris s tebou plne souhlasim. O ni by se dalo rict hodne veci (vetsinou nepublikovatelnych), ale za zpevacku ji rozhodne nepovazuju.
Návrat nahoru Goto down
http://nelly-furtado.cz/
apple
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 27. 09. 06

Spolupráce Nelly s Paris Hilton? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolupráce Nelly s Paris Hilton?   Spolupráce Nelly s Paris Hilton? EmptyThu 9 Nov - 15:03

lol! Tak to je nářez.
Návrat nahoru Goto down
vojtis
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 1
Age : 33
Odkud jsi? : Ludgeřovice, okr. Opava
Registration date : 01. 04. 07

Spolupráce Nelly s Paris Hilton? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolupráce Nelly s Paris Hilton?   Spolupráce Nelly s Paris Hilton? EmptySun 1 Apr - 18:55

No tak takhle by se Paris zvyraznila jeste vic nez je.. Ted by na om kazdem kroku byla fakticky scratch Musim ale podotknout ze jeji cedlo neni zas tak hrozne jak jsem se obaval Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Spolupráce Nelly s Paris Hilton? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolupráce Nelly s Paris Hilton?   Spolupráce Nelly s Paris Hilton? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Spolupráce Nelly s Paris Hilton?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Usmevava Nelly
» nelly-furtado.cz
» Nelly ve filmu
» Nelly v MFDnes

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ČESKÉ FÓRUM O NELLY FURTADO :: NEWS-
Přejdi na: